email marketing api powered by FreshMail

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bio Justyna Niemann, z siedzibą w Poznaniu przy ul. Szadecka 7 w celu otrzymywania Newslettera. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Niniejszym przyjmuję do wiadomości informację o prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda może zostać odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem z listy subskrybentów.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bio Justyna Niemann na podany adres mailowy informacji handlowych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
ZAMÓW PRODUKTY
669 188 569
NEWSLETTER

Z MYŚLĄ O TOBIE
POWSTAŁ TEN BLOG

Aktywny tlen

Aktywny tlen - bezzapachowa alternatywa dla chloru

Preparaty zawierające w swym składzie tzw. związki aktywnego tlenu to alternatywa dla środków chlorowych do basenów. Metodę tą uważa się za łagodniejszą i bardziej przyjazną niż zastosowanie preparatu na bazie chloru.

Aktywny tlen ma działanie bakteriobókcze silniejsze od chloru. Bakterie i nieczystości znajdujące się w wodzie basenowej są niszczone przez zawarte w metodzie tlenowej aktywne składniki. Jednak działanie tych składników na algi nie jest aż tak radykalne jak chloru. Dlatego proponujemy łączyć różne związki aktywnego tlenu dające efekt synergii oraz używać mocny niepieniący antyglon. Dzięki temu pielęgnacja basenu jest skuteczna i kompleksowa

Aktywny tlen w odróżnieniu od chloru nie powoduje przykrego zapachu oraz nie podrażnia skóry i oczu i włosów. Istotne jest również, że metoda aktywnego tlenu umożliwia osobom uczulonym na związki chlorowe w pełni korzystać z uroków i przyjemności prywatnego basenu. Tlenowa pielęgnacja wody jest także bardzo popularna wśród właścicieli wanien lub minibasenów z hydromasażem. Jedynym minusem tej metody jest potrzeba dłuższej filtracji, przy metodzie chlorowej czas filtracji to połowa temperatury wody plus jedna godzina natomiast przy metodzie tlenowej połowa temperatury wody plus 3h.