email marketing api powered by FreshMail

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bio Justyna Niemann, z siedzibą w Poznaniu przy ul. Szadecka 7 w celu otrzymywania Newslettera. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Niniejszym przyjmuję do wiadomości informację o prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda może zostać odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem z listy subskrybentów.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bio Justyna Niemann na podany adres mailowy informacji handlowych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
ZAMÓW PRODUKTY
669 188 569
NEWSLETTER

POZNAJ PRODUKTY
AQUAPOOL JUŻ TERAZ

Aqua aktywny tlen

Bardzo wydajny preparat o wielofunkcyjnym działaniu przeznaczony do dezynfekcji ciągłej wody w basenie. Wystarczy wlać produkt do basenu i od razu otrzymujemy efekt eliminacji bakterii ,glonów , grzybów i wirusów. Posiada naturalne pH i nie powoduje nieprzyjemnego zapachu . Stosować w połączeniu z Aqua Star (efekt synergii).

Dozowanie –Preparat wlewamy bezpośrednio do basenu gdy woda jest czysta ok 10-40 ml na 1m3 wody , przy leczeniu mętnej lub lekko zielonej wody 50ml na 1m3 wody . Poziom aktywnego tlenu zawsze mierzymy paskami przed dolaniem.

Cena:

1l - 30 PLN

5l - 100 PLN

ZAMÓW