email marketing api powered by FreshMail

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bio Justyna Niemann, z siedzibą w Poznaniu przy ul. Szadecka 7 w celu otrzymywania Newslettera. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Niniejszym przyjmuję do wiadomości informację o prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda może zostać odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem z listy subskrybentów.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bio Justyna Niemann na podany adres mailowy informacji handlowych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
ZAMÓW PRODUKTY
669 188 569
NEWSLETTER

POZNAJ PRODUKTY
AQUAPOOL JUŻ TERAZ

Aqua aktywny tlen 20g

Preparat w postaci tabletek 20g bardzo wydajny o wielofunkcyjnym działaniu przeznaczony do dezynfekcji ciągłej wody w basenie. Wystarczy umieścić tabletki w skimmerze i od razu otrzymujemy efekt eliminacji bakterii ,glonów , grzybów i wirusów. Posiada naturalne pH i nie powoduje nieprzyjemnego zapachu . Stosować w połączeniu z Aqua Star (efekt synergii)

Dozowanie – Dozowanie ciągłe- dodaj 5 tabletek na 10 m3 wody przy dozowaniu ciągłym . Terapia uderzeniowa – dodaj 10 tabletek na 10 m3 wody. Poziom aktywnego tlenu zawsze mierzymy paskami przed dodaniem.

Cena:

1kg - 39,99 PLN

5kg - 179,99 PLN

ZAMÓW