email marketing api powered by FreshMail

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bio Justyna Niemann, z siedzibą w Poznaniu przy ul. Szadecka 7 w celu otrzymywania Newslettera. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Niniejszym przyjmuję do wiadomości informację o prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda może zostać odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem z listy subskrybentów.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bio Justyna Niemann na podany adres mailowy informacji handlowych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
ZAMÓW PRODUKTY
669 188 569
NEWSLETTER

Antyglon do basenu
POZNAJ PRODUKTY AQUAPOOL JUŻ TERAZ

Aqua Antyglon

Płynny, bardzo skuteczny, niepieniący preparat niszczący glony oraz zapobiegający powstawaniu nowych. Antyglon może być stosowany zarówno w basenach publicznych jak i prywatnych oraz fontannach. Posiada przyjemny zapach i neutralne pH.

Zastosowanie Antyglonu

Antyglon do basenu łączy w sobie działanie wielofunkcyjne, skutecznie eliminując wszelkiego rodzaju bakterie, grzyby, wirusy oraz glony. Dzięki wysokiej zawartości substancji biologicznie aktywnych, preparaty w formie antyglonów pomagają w usuwaniu materiałów zmętniających, wpływając na odpowiednią jakość i klarowność wody w basenie. Z uwagi na brak ciężkich metali i innych szkodliwych substancji, tego typu preparaty nadają się do stosowania praktycznie we wszystkich rodzajach basenów publicznych i prywatnych. Stosowanie antyglonu zapewnia czystą wodę w basenie przez długi czas. To również gwarancja bezpieczeństwa i wody o odpowiednim pH. Antyglon jest środkiem o niezwykle uniwersalnym zastosowaniu. Jego wielką siłą jest fakt, że może być używany zarówno w celach profilaktycznych, do codziennej pielęgnacji wody w basenie, jak i w celu dezynfekcji, gdy woda nabierze zielonego odcienia. Dzięki temu środkowi zwalczanie glonów stanie się skuteczne, szybkie i bezpieczne dla wszystkich użytkowników basenu.

Dozowanie antyglonu do basenu – Zapobiegawczo 50 ml na 10m3 wody raz na 6-9 dni. Gdy woda jest delikatnie zielona 100 ml na 10 m3. Antyglon sprzedajemy w wygodnych opakowaniach, w atrakcyjnej cenie. W zależności od rozmiaru, pojemności i innych parametrów Twojego basenu, możesz kupić Antyglon w butelce o pojemności 1 l lub zdecydować się na wariant ekonomiczny, idealny dla dużych basenów – 5 litrów preparatu w niezwykle niskiej cenie. Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie stacjonarnym w Poznaniu oraz w sklepie online. Zapewniamy przyjazną obsługę oraz błyskawiczną realizację zamówień.

Cena:

1l - 26 PLN

5l - 90 PLN

ZAMÓW