email marketing api powered by FreshMail

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bio Justyna Niemann, z siedzibą w Poznaniu przy ul. Szadecka 7 w celu otrzymywania Newslettera. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Niniejszym przyjmuję do wiadomości informację o prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda może zostać odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem z listy subskrybentów.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bio Justyna Niemann na podany adres mailowy informacji handlowych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
ZAMÓW PRODUKTY
669 188 569
NEWSLETTER

POZNAJ PRODUKTY
AQUAPOOL JUŻ TERAZ

Aqua chlor 10 action

Nowość na Polskim rynku , produkt 2 składnikowy cieszący się bardzo dużą popularnością na rynkach Europejskich. Pierwsza część tabletki 200 g zapewnia natychmiastowe działanie natomiast druga stopniowo się rozpuszcza i podtrzymuje efekt. Tabletki posiadają 10 funkcyjne działanie oraz są przeznaczone dla wymagających użytkowników lubiących produkty wysokiej jakości. Produkt nie powoduje powstawania chloramin ( nieprzyjemnego ostrego zapachu chloru.

Dozowanie – Umieść 1 tabletke w dozowniku lub skimmerze na 20 m3 wody. Dodaj następne gdy ulegnie całkowitemu rozpuszczeniu. Nigdy nie wrzucaj bezpośrednio do basenu , może to odbarwić liner.

Cena:

1kg - 40 PLN

3kg - 100 PLN

6kg - 170 PLN

ZAMÓW