email marketing api powered by FreshMail

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bio Justyna Niemann, z siedzibą w Poznaniu przy ul. Szadecka 7 w celu otrzymywania Newslettera. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Niniejszym przyjmuję do wiadomości informację o prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda może zostać odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem z listy subskrybentów.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bio Justyna Niemann na podany adres mailowy informacji handlowych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
ZAMÓW PRODUKTY
669 188 569
NEWSLETTER

POZNAJ PRODUKTY
AQUAPOOL JUŻ TERAZ

Aqua Chlor Multi 20g

Multifunkcyjne tabletki wolnorozpusczalne służące do ciągłej dezynfekcji i podtrzymywaniu właściwego poziomu chloru. Zapobiegają powstawaniu glonów i działają bakteriobójczo. Idealne dla właścicieli mniejszych basenów kąpielowych. Zawiera ok 90% aktywnego chloru.

Dozowanie – Po przeprowadzeniu chlorowania szokowego preparatem Aqua chlor szok gr 60 umieść 4 tabletki w dozowniku lub skimmerze na 10 m3 wody. Dodaj następne gdy ulegna całkowitemu rozpuszczeniu. Nigdy nie wrzucaj bezpośrednio do basenu , może to odbarwić liner.

Cena:

1kg - 30 PLN

3kg - 90 PLN

5kg - 130 PLN

ZAMÓW