email marketing api powered by FreshMail

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bio Justyna Niemann, z siedzibą w Poznaniu przy ul. Szadecka 7 w celu otrzymywania Newslettera. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Niniejszym przyjmuję do wiadomości informację o prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda może zostać odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem z listy subskrybentów.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bio Justyna Niemann na podany adres mailowy informacji handlowych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
ZAMÓW PRODUKTY
669 188 569
NEWSLETTER

Ekologiczny basen bez chloru

Chociaż chlor jest jednym z najpowszechniej stosowanych środków odkażających wodę basenową, to jednak coraz większą popularnością cieszą się preparaty ekologiczne, które nie zawierają w swoim składzie związków szkodliwych dla zdrowia. Ponieważ chlor może generować zagrożenie dla środowiska naturalnego, coraz większy nacisk kładzie się na baseny bez chloru.

O czystą wodę w basenie można dbać na wiele różnych sposobów. Nowością na rynku są hybrydowe systemy uzdatniania, opierające się na elektronicznej elektrolizie, stosowaniu fal dźwiękowych oraz kryształów soli. Basen bez chloru jest także możliwy dzięki aktywnym preparatom tlenowym, które są przeznaczone do odkażania wody zarówno w zbiornikach publicznych, jak i prywatnych. Czysta woda w basenie osiągana metodą tlenową jest nie tylko przejrzysta, ale także wolna od chorobotwórczych grzybów, bakterii oraz wirusów.

Poza wyżej wymienionymi sposobami, basen bez chloru można uzyskać również poprzez dezynfekcję wody metodą jonizacji miedzi. Woda w ten sposób staje się nie tylko wolna od zanieczyszczeń, ale zostaje również skutecznie zmiękczona, dzięki czemu doskonale nawilża skórę, redukuje stres i odtruwa organizm.