email marketing api powered by FreshMail

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bio Justyna Niemann, z siedzibą w Poznaniu przy ul. Szadecka 7 w celu otrzymywania Newslettera. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Niniejszym przyjmuję do wiadomości informację o prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda może zostać odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem z listy subskrybentów.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bio Justyna Niemann na podany adres mailowy informacji handlowych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
ZAMÓW PRODUKTY
669 188 569
NEWSLETTER

POZNAJ PRODUKTY
AQUAPOOL JUŻ TERAZ

Ogromna wiedza i doświadczenie zarówno teoretyczne jak i praktyczne pozwoliło nam na stworzenie poradników oraz prostego sprawdzonego schematu prawidłowej kolejności w dozowaniu odpowiednich preparatów. Zapoznaj się z systemem 1234, z którego dowiesz się jak prawidłowo stosować chemię basenową oraz zapoznaj się ze środkami czystości, produktami specjalistycznymi i gotowymi zestawami chemii basenowej, które oferujemy w naszym sklepie w Poznaniu. Nasza oferta to specjalistyczne, wysoko skoncentrowane środki basenowe, takie jak chlor czy flok do basenu ogrodowego. Oferujemy profesjonalne doradztwo i szeroką gamę środków basenowych dopasowanych do wszystkich typów basenów. W naszej kolekcji znajdą Państwo chemię basenową renomowanych firm, dedykowaną basenom marki Intex – producenta wysokiej jakości basenów przydomowych i ogrodowych. Polecamy również naszą chemię do jacuzzi oraz inne rodzaje chemii basenowej. Sprzedawane przez nas produkty pozwalają zapewnić czystość wody w basenie na najwyższym poziomie, zapobiegają rozwojowi glonów, bakterii czy innych mikroorganizmów odpowiadających za zanieczyszczenie wody w basenach ogrodowych. Siedzibą naszej firmy jest Poznań, jednak zapraszamy do zakupu osoby z całego kraju – oferujemy szybkie i wygodne zakupy online. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, którą dla Państwa wygody umieściliśmy w specjalnych kategoriach.

1. Regulacja pH

środki w postaci granulatów oraz płynów

1. Regulacja pH

środki w postaci granulatów oraz płynów


Odpowiednie właściwości oraz długi okres użytkowania wody w basenie w dużej mierze jest uzależniona od utrzymania prawidłowego pH. Środki basenowe przywracające właściwe pH należy stosować w sytuacjach, gdy jego wartość spada poniżej 7,2. Przed użyciem odpowiedniej chemii basenowej, warto sprawdzić poziom pH przy pomocy odpowiednich testerów. Oferujemy szeroki wybór środków basenowych do regulacji poziomu pH.

2. Dezynfekcja

produkty biobójcze oraz bakteriobójcze

2. Dezynfekcja

środki w postaci granulatów oraz płynów


Chemia basenowa przeznaczona do natychmiastowej dezynfekcji wody w basenach kąpielowych oraz jacuzzi to specjalistyczne środki do basenu, które zawierają w swoim składzie aktywny chlor. Tego typu preparaty posiadają naturalne pH i skutecznie eliminują bakterie, grzyby, wirusy oraz glon. Doskonale sprawdzają się także w popularnych basenach Intex. Oferowane przez nas środki chemiczne do basenu to gwarancja skutecznej pielęgnacji wody, zarówno w zakresie codziennych czynności, jak i specjalistycznych zabiegów czyszczących i dezynfekujących.

3. Zapobieganie, usuwanie glonów

preparaty głównie w postaci płynnej

3. Zapobieganie, usuwanie glonów


Chemia do basenów zapobiegająca i usuwająca glony to płynne, niepieniące się preparaty, które skutecznie niszczą glony i przeciwdziałają rozwojowi nowych mikroorganizmów. Tego rodzaju środki basenowe mogą być stosowane zarówno w basenach publicznych (również w fontannach), jak i prywatnych zbiornikach basenowych (na przykład popularnych produktach Intex). Jeśli potrzebują Państwo profesjonalnej, skutecznej i bezpiecznej chemii basenowej oraz środków przeciwko glonom – polecamy naszą ofertę.

4. Koagulacja oraz flokulacja

preparaty głównie w postaci płynnej

4. Koagulacja oraz flokulacja


Wysoce skoncentrowane floki do basenów to preparaty przeznaczone do ciągłej flokulacji przy użyciu automatyki. Odpowiednio dobrany flok do basenu skutecznie usunie mętność wody, przywracając jej odpowiednią jakość i klarowność. Tego typu chemia do basenu może być stosowana profilaktycznie. Na uwagę zasługuje flok do basenów marki Intex – gwarantuje on wysoką jakośc flokuacji oraz zapewnia zawsze czystą wodę w basenie ogrodowym.

5. Produkty specjalistyczne

5. Produkty specjalistyczne


Specjalistyczna chemia basenowa, którą oferujemy w naszym sklepie w mieście Poznań, obejmuje szeroką gamę produktów przeznaczonych do eliminowania zanieczyszczeń organicznych, wolnego chloru, a także do usuwania piany. Są to w większości innowacyjne preparaty chemii basenowej Intex, które zawierają w składzie tylko nieszkodliwe dla skóry związki. Rosnąca popularnosć takiej chemii basenowej pozwala na dostarczanie środków o najwyższym poziomie skuteczności i bezpieczeństwa.

6. Środki czystości do basenu

6. Środki czystości do basenu


Chemia do basenu to preparaty umożliwiające utrzymanie czystości w postaci płynów oraz gęstych past, które służą do oczyszczania filtrów piaskowych, a także do usuwania ze zbiorników basenowych resztek tłuszczów, kremów i olejków. Jest to chemia, którą można używać zarówno do basenu ogrodowego, jak również do czyszczenia jacuzzi znajdujących się w zamkniętych pomieszczeniach. W naszym sklepie w Poznaniu oferujemy profesjonalne doradztwo w wyborze najodpowiedniejszych środków basenowych. Zapewniamy szeroki wybór dostępnych środków w wygodnych opakowaniach, w atrakcyjnej cenie.

7. Zestawy chemii basenowej

7. Zestawy chemii basenowej


Zestawy chemii basenowej to szeroki wybór chlorowych i bezchlorowych środków do basenów, w skład których wchodzi między innymi antyglon i aktywny tlen, niezbędny do ciągłego i szokowego uzdatniania wody. Zestawy te idealnie sprawdzą się jako chemia do jacuzzi, basenu ogrodowego oraz wanien Spa. Dostarczamy specjalistyczne rozwiązania do różnego typu urządzeń wodnych. Baseny ogrodowe oraz przydomowe, zamknięte oraz te na świeżym powietrzu – bez względu na rodzaj Twojego basenu, odwiedzając nasz firmowy sklep w Poznaniu, z pewnością znajdziesz idealną chemię basenową dla siebie.