email marketing api powered by FreshMail

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bio Justyna Niemann, z siedzibą w Poznaniu przy ul. Szadecka 7 w celu otrzymywania Newslettera. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Niniejszym przyjmuję do wiadomości informację o prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda może zostać odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem z listy subskrybentów.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bio Justyna Niemann na podany adres mailowy informacji handlowych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
ZAMÓW PRODUKTY
669 188 569
NEWSLETTER

POZNAJ PRODUKTY
AQUAPOOL JUŻ TERAZ

Zestaw bezchlorowy 2

Stworzony z myślą o uzytkownikach którzy nie lubią zapachu chloru lub są na ten pierwiastek uczuleni. Zastąpienie chloru płynnym aktywnym tlenem ułatwia jego dozowanie oraz sprawia że woda pachnie naturalnie. W skład zestawu wchodzą 1l aktywnego tlenu w płynie który posiada bardzo silne działanie dezynfekujące , 1l aqua ph- do korekty pH , 1l aqua antyglon 15 przeciw glonom oraz zapobiegający pienieniu się wody aqua antimousse i paski kontrolne do mierzenie poziomu aktywnego tlenu w wodzie.

Cena:

130 PLN

ZAMÓW