Chemia basenowa

Poznaj produkty Aquapool już teraz!

Ogromna wiedza i doświadczenie zarówno teoretyczne jak i praktyczne pomogło nam na stworzenie poradników oraz prostego sprawdzonego schematu prawidłowej kolejności w dozowaniu odpowiednich preparatów. Nasza oferta to specjalistyczne, wysoko skoncentrowane środki basenowe, takie jak chlor, antyglon czy flok do basenu ogrodowego. Oferujemy profesjonalne doradztwo i szeroką gamę środków basenowych dopasowanych do wszystkich typów basenów. Dostępne są też u nas wysokiej jakości baseny, akcesoria takie jak – testery chloru i pH, dozowniki do tabletek, termometry basenowe, prysznice solarne, materace plażowe i welurowe, akcesoria dmuchane. W naszej ofercie znajdziesz również wyposażenie do basenów oraz szereg produktów do sauny np. kryształki mentolowe, termometry, higrometry, wiaderka, łyżki czy olejki eteryczne.

Sprzedawane przez nas produkty pozwalają zapewnić czystość wody w basenie na najwyższym poziomie, zapobiegają rozwojowi glonów, bakterii czy innych mikroorganizmów odpowiadających za zanieczyszczenie wody w basenach ogrodowych. Siedzibą naszej firmy jest Poznań, jednak zapraszamy do zakupu osoby z całego kraju – oferujemy szybkie i wygodne zakupy online  z szybką dostawą w 24 h. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, którą dla Twojej wygody umieściliśmy w specjalnych kategoriach. W razie pytań służymy zawsze pomocą i fachowym doradztwem.

Odpowiednie właściwości oraz długi okres użytkowania wody w basenie w dużej mierze jest uzależniona od utrzymania prawidłowego pH wody tj 7,2- 7,4 czyli tyle ile wynosi ph ludziej łzy. Środki basenowe przywracające właściwe pH należy stosować w sytuacjach, gdy jego wartość spada poniżej 7,2 lub przekracza 7,4 . Przed użyciem odpowiedniej chemii basenowej, warto sprawdzić poziom pH przy pomocy odpowiednich testerów. Oferujemy szeroki wybór środków basenowych do regulacji poziomu oraz urządzeń do mierzenia pH wody.

Chemia basenowa przeznaczona do natychmiastowej i ciągłej dezynfekcji wody w basenach kąpielowych oraz jacuzzi to specjalistyczne środki do basenu, które zawierają w swoim składzie aktywny chlor. Tego typu preparaty posiadają naturalne pH i skutecznie eliminują bakterie, grzyby, wirusy oraz glony. Doskonale sprawdzają w dużych przydomowych basenach oraz  w popularnych basenach stelażowych i rozporowych Intex oraz Bestway. Oferowane przez nas środki chemiczne do basenu to gwarancja bezpieczeństwa użytkowników basenów oraz  skutecznej pielęgnacji wody, zarówno w zakresie codziennych czynności, jak i specjalistycznych zabiegów czyszczących i dezynfekujących.

Innowacyjna metoda bezchlorowa jest niewiele droższa od popularnej metody chlorowej, a ciągnie za sobą wiele zalet. Głównymi z nich jest brak drażniącego zapachu chloru, nie podrażnia oczu i skóry. Dodatkowo bardzo rzadko występuje uczulenie na aktywny tlen czy brom. Środki te wykazują się mocniejszym działaniem bakteriobójczym niż chlor. Metoda ta jest również bardziej ekologiczna i zdrowsza dla ludzi oraz planety.

Chemia do basenów zapobiegająca i usuwająca glony to płynne preparaty tzw Antyglony , które skutecznie niszczą glony i przeciwdziałają rozwojowi nowych alg w basenie. Tego rodzaju środki basenowe mogą być stosowane zarówno w basenach publicznych (również w fontannach), jak i prywatnych zbiornikach basenowych na przykład popularnych produktach Intex i Bestway. Jeśli potrzebujesz profesjonalnej, skutecznej i bezpiecznej chemii basenowej oraz środków przeciwko glonom to bez problemu znajdziesz ją w naszej w ofercie.

Wysoce skoncentrowane koagulanty do basenów to preparaty przeznaczone do flokulacji wody tzw procesu krystalizacji w którym drobinki zanieczyszczeń wytrącane są łatwiej z wody i zatrzymują się szybciej na filtrze. Odpowiednio dobrany flok do basenu skutecznie usunie mętność wody, przywracając jej odpowiednią jakość i klarowność. Tego typu chemia do basenu może być stosowana profilaktycznie lub doraźnie. Na szczególną uwagę zasługuje flok do basenów , gwarantuje on wysoką jakośc flokulacji oraz zapewnia zawsze czystą wodę w basenie ogrodowym. W ostatnim czasie popularny stał się również Dpool Gel jak i naboje Aqua Flok Ps przeznaczone szczególnie do filtrów piaskowych.

Chemia do basenu to również preparaty umożliwiające utrzymanie czystości w postaci płynów oraz gęstych past, które służą do oczyszczania ścian, linii brzegowej  a także do usuwania ze zbiorników basenowych kamienia oraz resztek tłuszczów, kremów i olejków. Jest to chemia, którą można używać zarówno do basenu ogrodowego, jak i do czyszczenia jacuzzi znajdujących się w zamkniętych pomieszczeniach. Zapewniamy szeroki wybór dostępnych środków w wygodnych opakowaniach i niskiej cenie.

Zestawy chemii basenowej to szeroki wybór chlorowych i bezchlorowych środków do basenów, w skład których wchodzi między innymi chlor do basenu, aktywny tlen oraz brom. Zestawy te idealnie sprawdzą się w basenie ogrodowym, wannie jacuzzi lub basenie publicznym. Dostarczamy specjalistyczne rozwiązania do różnego typu obiektów wodnych. Baseny ogrodowe oraz przydomowe, zamknięte oraz te na świeżym powietrzu – bez względu na rodzaj Twojego basenu, odwiedzając nasz sklep internetowy, z pewnością znajdziesz idealną chemię basenową dla siebie.

Przygotowaliśmy dla Ciebie produkty w intuicyjnych kategoriach dla łatwego znalezienia tego czego potrzebujesz. Szeroki asortyment pozwoli zakupić wszystkie potrzebne Ci akcesoria basenowe w jednym miejscu. Wysoka jakość produktów, gwarancja 2 lat oraz 30 dni na zwrot dają komfort i bezpieczeństwo po zakupie.

TESTER JAKOŚCI WODY PH CHLORU FOTOMETR SCUBA II

Testery chloru, pH, bromu

DOZOWNIK DO CHLORU ALARM PŁYWAK NA TABLETKI 200G

Dozowniki
do tabletek

TERMOMETR BASENOWY ZWIERZĄTKO - 4 RODZAJE

Termometry
basenowe

BASENOWY PRYSZNIC SOLARNY I KEMPINGOWY 9 L CIEPŁEJ WODY

Prysznice
solarne

W naszej ofercie znajdziesz również pełne wyposażenie do Twojego basenu tj. filty  i pompy basenowe, drabinki do  basenu, kaskady, kolektory solarne, plandeki oraz przykrycia. Najwyższej jakości produkty będą Ci służyły przez wiele lat.

Reagując na zapytania klientów oraz rosnące potrzeby rynku w 2019 wprowadziliśmy do naszego asortymentu  również akcesoria do saun. W naszej ciągle poszerzającej się ofercie znajdziesz między innymi kryształki do saun, wiaderka i chochle, zagłówki, termometry, higrometry, klepsydry, olejki eteryczne. Europejska jakość oferowanych przez nas produktów do sauny została doceniona w całej Polsce i już teraz cieszymy się tysiącami zadowolonych klientów.

Kryształki mentolowe do sauny

Akcesoria do sauny